نمونه گیری رایگان در منزل

امروزه نمونه گیری در محل بخش رو به رشدی از مراقبت های بهداشتی است که در طول پاندمی کرونا توجه بیشتری را به خود جلب کرده است.

با توجه به شرایط کنونی و همه گیری ویروس کرونا، آزمایشگاه ها اقداماتی را برای مراجعین در نظر گرفته اند تا بتوانند در شرایط ایمن و با رعایت پروتکلهای بهداشتی، نمونه گیری در منزل یا نمونه گیری در محل کار را انجام دهند.

انجام نمونه گیری در منزل از ازدحام بیش از حد در آزمایشگاه ها جلوگیری کرده در نتیجه امکان حفظ فاصله گذاری اجتماعی در آزمایشگاه ها فراهم میشود. برای انجام نمونه گیری رایگان در منزل میتوانید با بهترین آزمایشگاه شرق تهران تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم انجام شود.

نمونه گیری در منزل یا محل کار دارای مزایایی است که در ادامه به آنها اشاره شده است:

  • صرفه جویی در زمان
  • حفظ آرامش بیمار و کاهش استرس و ناراحتی او
  • حفظ سلامت و ایمنی بیمار به خصوص در شرایط کنونی و وجود پاندمی کووید 19
  • نمونه گیری در منزل برای سالمندان، کودکان، مادران باردار، افرادی که نقص حرکتی یا معلولیت دارند و افرادی که به بیماریهای نقص سیستم ایمنی دچار هستند؛ توصیه میشود.
  • بهبود شرایط زیست محیطی: از آنجایی که مراجعین از وسایل نقلیه شخصی و عمومی استفاده نمیکنند، کاهش ترافیک و آلودگی هوا رخ میدهد.

 

به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند آزمایشگاه رصد جهت پیشگیری از انتقال بیماری های مسری و کاهش تردد شما عزیزان ، نمونه گیری در منزل یا محل کار شما،در محدوده زیر، به صورت رایگان انجام می شود. با تماس با شماره 71365  نسبت به ثبت درخواست نمونه‌گیری اقدام نمایید